Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.

Blindspotting, 2018 yılında yayınlanmış olan aynı adlı filmde, Oakland'da yaşayan Collin ve Miles, sokakların bir göz denetimi veren cezai geçmişleriyle yetişmiş kutuplaşmış arkadaşlıklarıyla en sonunda birbirlerine kenetlenmek zorundadır.

Blindspotting, Collin ve Miles'ın topraklarındaki, lokal politikadan evsal düşüncelere kadar güncel durumu kapsar. Film, hareketlerinin sonuçlarını ve sokakların gözetim altında tutulduğu yerlerin yaşam tarzlarını doğrudan keşif eder. Sosyal realizm yazarı ve yönetmenin, rapörann kendine özgü bir yaklaşımıyla, Oakland ve San Francisco'nun ortasında, arkadaşların gerçekliklerinin dibine iner.

Film, çoğu geleneksel duyarlılıklara kayma ve toplumsal farkındalığa yönelik tüm konuların yanı sıra birkaç sürpriz de sunar. Blindspotting, Collin ve Miles arasındaki ilişkileri, sokaklarından ailelerine kadar herkesi etkileyen ve artık neredeyse imkansız olan arkadaşlıklar hakkında duyarlı bir şekilde ve muazzam şekilde devinim halinde.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.4
IMDB Oy Sayısı 32.186
Süre
Yapım Yılı 2018
Tür Komedi Suç Dram
Yönetmen Carlos López Estrada
Senaryo Rafael Casal Daveed Diggs
Oyuncular Daveed Diggs Rafael Casal Janina Gavankar Jasmine Cephas Jones

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • mally3485

  mally3485

  4 yıl önce
  0
  cevapla

  "Sizin çekeceğiniz filmin de ..." derken birden başyapıta evrilen mükemmel yapım. Mesajı çek net ve güçlü şekilde vermiş. Tavsiye ederim.