Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.
supertotobet

Christmas Survival 2018, Noel fikrinden uzaklık ve ailesi arasındaki silik güç oyunları üzerinden sınavını verirken, üç kız kardeş olan Charlotte, Sophie ve Sami Noel'i kurtarmak için bir araya gelir. Aileleri için zor zamanlar geçiren kız kardeşler, Noel olmadan bir araya gelemezlerdi. Charlotte ve Sami, Sophie’nin havalı doğum günü partisine gelmeyecek üzücü bir haber ile yüzleşirler. Bir senaryo yazmak için güzel bir fikirdir. Fakat able olarak, Noel havasını kaybedince, kız kardeşler üçüncü bir fikir aramaya başlar.

Bu arada, üç kız kardeş, babalarının her biri birbirinin aksine Noel ile ilgili kaybedilmiş fikirleri de öğrenme şansı bulurlar. Babalarının öğrenme konusunda yardımcı olabilecekleri dikkatli bir şekilde artan teselliyi görürler. Çocuklar bu ortamdaki eski Noel'in güzel anlarının nasıl keşfedilebileceği konusunda eğilir.

Eski Noel tradisyonlarını bir araya getirme fırsatı elde ederler. Birbirlerine olan sevgilerini perçinler ve aralarındaki tüm silahları yeniden canlandırırlar. Çocukların mücadelesi, Noel fikrinden uzaklık, ailesi arasındaki silik güç oyunlarının üstesinden gelmeyi başarmak ve masalsı bir Noel geçirmek için bir araya gelen kız kardeşlerin zaferinden oluşur.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.1
IMDB Oy Sayısı 1.057
Süre
Yapım Yılı 2018
Tür Komedi
Yönetmen James Dearden
Senaryo James Dearden
Oyuncular Julian Ovenden Gemma Whelan Joely Richardson

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?