Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.

200 Metresi, büyük özveriyle saliseyi hayatlarına katan iki aile arasındaki istikrarsız arkadaşlığın hikayesini anlatıyor. Günahını - hapise girmiş babasını kurtarmak için kumar oynayan - çaresiz suç işleyen Salih çocukken arkadaşı Omar'a arkasında arkasına bakmıyordur.

Asıl hikaye, 15 yaşında Salih'in sırtında 200 metreye gelmesi ile başlar. Her iki arkadaş da zevkli atletizm yarışlarında, engelleri ilerlemek ve aşmak zorunda olan, hakeme ilettiği mesajla birbirlerine ait olmayan bir dünyaya bir köprü kurmaya çalışan, aynı suç kökenine dayalı kesişen iki arkadaş arasındaki ilişkiyi gösterir.

Omar, ülkesindeki siyasi baskı nedeniyle dönerken Salih'in mücadele vererek, ulaşılmaz ama olgusal hayal edilebilir bir arzuyu gerçekleştirmesini desteklemek adına yarışmaya katılım gösterir. Bu final 200 metre yarışının olağanüstü zaferini hazırlamak için gerilimle dolu kapanışını konu alır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.1
IMDB Oy Sayısı 1.757
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Macera Dram
Yönetmen Ameen Nayfeh
Senaryo Ameen Nayfeh
Oyuncular Ali Suliman Anna Unterberger Motaz Malhees

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Devrano

  Devrano

  1 yıl önce
  0
  cevapla

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

  Cok etkili, anlamli ve aci bir film. / Yahudilerin Filistin topraklarini isgal etmesinin en aci bölümü de, Filistin topraklarini bölerek Filistin halkini can ve cigerlerinden ailelerinden islerinden ev bark tarlalarindan yurtlarindan oldular. Film Festivallerince bu film de dünyaya bunu hatirlatma yapiyor. Admin tesekkürler.