Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.

Cinderella 2018 filmi, Disney animasyonundan uyarlanmayan ve modern bir anlatımla yazılmış yeni bir masal hikayesidir. Güzeller güzeli Ella (Lily James) Wycombe, 19. yüzyıl İngilteresinde yaşayan güzel bir kızdır. Ancak babasının ölümünden sonra, annesi yeni bir evlilik yapar ve aynı zamanda Anna ve her iki kızkardeşinin ağabeyi olan stepmother Lady Tremaine (Cate Blanchett) ile birlikte yaşamaya zorlanır. Sevecen ve birbirini seven ailenin birlikte yaşamaya çalışmaları, Lady Tremaine'in Ella için kötü niyetleri ile karşı karşıyadır.

Kısa sürede zor durumlarının farkına varan Ella, çözüm aramaya başlar. Ella, Alice (Stenke Stevens) ve her gün avare olan komşusu Kit (Richard Madden) ile arkadaş olur ve yakın arkadaşlıklar kurarlar. Bir gün, imparatorluk binasına bir parti düzenlenir ve Ella katılmaya karar verir. İçeride harikalarla dolu bir gece yaşar. Geniş pembey oyun alanı, birbirinden değişik kıyafetler giyme, dans etme ve rahat ortamın keyfini çıkarma imkânını bulur.

Her neyse, parti sona erince, Ella yine evin yalnızlığını hisseder. Fakat üzüntüsüne rağmen minnettar kalır çalınan topun izini sürmek suretiyle neşesine yeniden kavuşmasına vesile olmuştur. Minnet duyduğu tek şey Kit’in dokunuşudur. Artık Ella dersinin olduğunu kabullenerek ve her zorluğu karşısına alarak çıkacaktır. Güzelliği, cesareti ve alçakgönüllülüğü ile onu gerçek kahramanına dönüştürür. Ella’nın eski hayatını ve sevgilisini tekrar elde etmesini sağlamak için ailesini ve özgürlüğünü geri alması gerekir.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
Süre
Yapım Yılı 2018
Tür Müzikal
Yönetmen Brad Dalton
Oyuncular Vanessa Becerra Jonas Hacker Mary Dunleavy

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?