Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.
supertotobet

Bandolero!, 1968 ABD yapımı dramatik-western türündeki film 6 kişinin bir bandolero kasabasına hapsedilmesine odaklanmaktadır. Ağabey olan Dee Bishop (James Stewart) ve kız kardeşi Paulina (Raquel Welch) tehlikeli bir haydut olan Diablo'yu (Dean Martin) arama derdindedir.

Diablo, Hanahan işgali sırasında, Dee Bishop'un geyiğini öldürmüştür ve Dee, Diablo ile hesabını görmeyi amaçlamaktadır. Bu aralar, daha kötülerinin ulaştığı bölgedeki insanlar artık yaşamlarını korumak için Bandolero! adıyla kasabayı kurmak zorunda kalmıştır. Dee ve Paulina gittikçe daha tehlikeli bir durumda bulunmaktadır. Banditlerden Ace Camp Hermano'ya (George Kennedy) özgürlükleri için ödün karşılığında altın taşıyabilecekleridir.

Aslında her şey gözünde rollerin anlamını bilerek çalışan savaşçıların eline geçmeye başlamıştır. Dee, Paulina ve Camp Hermano, banditlerin gücü ile yüzleşerek kasabayı savunmak için el birliği yaparlar. Film, intikam hırsının gücünü metafizik bir gösteri ile gösterir ve üçlü liderlerin rolü gözleyen çok sayıda taraftar ile birlikte, istedikleri özgürlüğü kazanmak için mücadele başlar.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 5.524
Süre
Yapım Yılı 1968
Tür Western
Yönetmen Andrew V. McLaglen
Senaryo James Lee Barrett Stan Hough
Oyuncular James Stewart Dean Martin Raquel Welch

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?