Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.
supertotobet

Ana, 20 yaşındaki genç bir kadın olan Ana'nın yakından takip edilen intikam planını anlatıyor.

Meksika'nın Şili'deki bir kasabada büyüyen Ana, kendini karakteresiyle yetişkinlik çağına yetiştirmek için ebeveynlerinden ayrılıyor. Yeni bir başlangıç ​​yapmak için hareket eden Ana, en yakın arkadaşının dostluğuyla Lima'ya gitmeyi planlıyor.

Uzak ve tehlikeli bir seyahate çıktığında, Ana, zulümle mücadele konusunda inanç ve cesaret açısından yükseliyor. Yol boyunca, baskıyla karşı karşıya olan arkadaşlarını güçlendirmeye yardımcı olarak, bazı önemli dersler öğreniyor. Hem gururlu hem de merhametli olan Ana, ahlaki değerleri yansıtan yürekli bir özellik taşıyor ve bu kutsal mücadelenin kesintisiz devam edeceğini gösteriyor.

Yolculuğu daha da uzatarak, Ana neyin doğru neyin yanlış olduğu hakkında alçakgönüllü bir arayış konusu oluştururken, her ne olursa olsun gerçek değerlerini savunmaya devam ediyor. Tarihin ağabeyleri ve ağabeyleri tarafından öne sürülen etik değerlerin, Ana'nın bedenini ve ruhunu beslediği ortaya çıkıyor. Anna, bu davetçisiyle karşı karşıya kalırken kendisine intikam alma duygusuyla doğru ve adaletli bir dünyada büyüyen bir yaşam istemesi de söz konusu.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.9
IMDB Oy Sayısı 1.807
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Komedi Dram
Yönetmen Charles McDougall
Senaryo Cris Cole Charles McDougall Luillo Ruiz
Oyuncular Andy Garcia Dafne Keen Jeanne Tripplehorn

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?