Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.
supertotobet

Tesla, 2020 yılında, Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanmış olan drama türünde bir film olarak karşımıza çıkar. Filmin başrollerini Ethan Hawke, Eve Hewson, Josh Hamilton ve Kyle MacLachlan paylaşıyor.

Fİlm, 20. yüzyılın başında geçiyor ve honorlu uzay bilimci ve mucit Nikola Tesla'nın hayatının gerçek tarihi olaylarıyla kaynaştırılmış bir hikayesini konu alıyor. Filmin baş karakteri Tesla'ya hayatında yapmış olduğu görevleri esnasında geçirdiği bir kaçak evlilik, sanal hissiyat ticari başarısının kısa süreli tatilleri ve patentleri üzerine odaklanıyor.

Yolu, Thomas Edison ile karşılaşan Tesla, altında bir işbirliği yerine rekabetin güçlerini his edecek ve onlar arasında gelişen bir savaşın ortasında olacak. Bununla birlikte Tesla'nın başkalarına acımasız saygısızlık ve egoismi de hikayeye eklenmiş.

Aynı zamanda, bir artı geçirmiş geniş çaplı teknolojik ve bilimsel keşiflerinde bulunan Tesla'nın hayatı da üzerinde durulmuş. Bu harika film, insanların izledikleri romantik bir drama olarak başlayan yolculuklarını, panoramik bir bilim tarihinin kapsamına ulaşmasıyla sonlandırıyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.1
IMDB Oy Sayısı 9.891
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Biyografi Dram
Yönetmen Michael Almereyda
Senaryo Michael Almereyda
Oyuncular Ethan Hawke Eve Hewson Eli A. Smith Josh Hamilton

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  Mustafa

  6 ay önce
  0
  cevapla

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

  48 dakika 11 inci saniyede cebinden cep telefonu çıkartıyor barda pıyoru yaktıktan sonra nasıl olurda bu ayrıntıya dikkat etmezler anlamadım komedi filmi olmuş.