Yeni adresimiz www.tafdi4.com olmuştur.
supertotobet

Bon Cop Bad Cop 2, 2017 yapımı bir Kanadalı komedi-suç filmidir. Film, Küba yönlendirmesi Gail Harvey tarafından yönetilen ve Patrick Huard ve Colm Feore tarafından paylaşılan baş rolleri paylaşan Kanadalı ortak yapımcılık bir filmidir.

Film bir cinayet sır olarak başlar ve Ontario ve Quebec’teki görevliler arasında bir ortak çalışma için bir koalisyon oluşturulması gerektiğini söyler. Böylece, Frank ile David, olağan şüphelilerin başında belirtilen cinayet sırrını çözmek için ortak hareket etmeye başlarlar. Ancak, düşmanlıklarını göz ardı ederek beraber hareket etmeleri, tuhaf haritaların sayfalarında ve çok sayıda araba sürüşünde gizemli bir işin peşinden koşmalarına yol açar. Bir süre sonra, Frank ve David, bu düşmanlık ve tutarsızlık arasında güvenlik ihlallerinin yaşandığını ve cinayetlerin kanlı bir ticari rüşvet davası olduğunu keşfeder.

Çok farklı, eski tarz polisiyeleriyle ciddiyet ve komediyi çarpıcı bir şekilde bir araya getiren Bon Cop Bad Cop 2, beraber çalışma becerilerini ön plana çıkaran iki güvenlik gücünün eğlenceli ve düşünceli hayatlarını kurguluyor.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 4.324
Süre
Yapım Yılı 2017
Tür Aksiyon Komedi Suç
Yönetmen Alain Desrochers
Senaryo Patrick Huard
Oyuncular Patrick Huard Colm Feore Marc Beaupré Noam Jenkins

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?